Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 25.09.2019, w kategorii Firmy, usługi

Wkładki na ostrogę piętową ORTOPEDICA Warszawa

ORTOPEDICA Warszawa - wkładki ortopedyczne supinujące, na płaskostopie poprzeczne, dla dzieci, na ostrogę piętową, indywidualne.
Salon ortopedyczny ORTOPEDICA prezentujący obfitą panoramę produktów wkładek ortopedycznych.

Salon ORTOPEDICA zorganizowany został na wzór podobnych placówek w Niemczech i Holandii. Oferujemy wkładki ortopedyczne na płaskostopie poprzeczne dla dzieci - wkładki do butów na ostrogę piętową. Nasz salon powstał w 2001r. w Lublinie. Pacjenci odwiedzający nas z całej Polski sprawili, że otworzyliśmy Salon również w Warszawie.
Naszą misją jest indywidualne podejście do potrzeb klienta i właściwe dopasowanie wkładek ortopedycznych wraz z wykonaniem odpowiednich korekcji, oraz obuwia zdrowotno - profilaktycznego. Salon ściśle współpracuje z lekarzem ortopedą.
Szczególną sferą działalności salonu jest wczesne wykrycie wad stopy za pomocą bezpłatnych badań na podoskopie umożliwiających diagnozowanie stopy pod pełnym obciążeniem. Umożliwia to na odpowiednie zabezpieczenie stopy we wkładki ortopedyczne umożliwiające prawidłową korekcję oraz uniknięcie dalszych deformacji.
Naszym Odbiorcom oferujemy także buty profilaktyczno-zdrowotne posiadające pozytywną opinię Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie oraz wyróżnione znakiem Zdrowa Stopa (m.in. Postęp, Dawid, Rena).
Naszym Klientom proponujemy wkładki profilaktyczno - rehabilitacyjne robione na miarę przy wykorzystaniu materiałów i technologii firmy F.W. Kraemer KG. z Niemiec.
Posiadamy także przestrzeń zabaw dla dzieci, aby uniknąć ewentualnego stresu mającego związek z badaniem, a także aby podczas rozmowy z opiekunami lub przy wykonywaniu badania u jednego dziecka, pozostałe zajęło/y się zabawą.
Na miejscu wykonujemy wkładki i odpowiednie korekcje indywidualnie do potrzeb pacjenta. Serwis wkładki i konieczne modyfikacje są bezpłatne.
Jeśli wada jest poważniejsza i wymaga współpracy wkładki z odpowiednim obuwiem bezpośrednio w Salonie pomożemy dopasować buty polskich producentów takich jak Postęp, Dawid i Rena, spełniających nasze surowe wymagania.
Sklep zapewnia szybką realizację wszystkich zamówień, aby zagwarantować swoim odbiorcom pełne zadowolenie z zakupów. Jego pracownicy dodatkowo są gotowi do doradzenia, jakie artykuły będą najlepsze. Żadne zapytanie zwrócone do sklepu nie zostanie bez odpowiedzi.
Salon ortopedyczny ORTOPEDICA - zachęcamy do wstąpienia na stronę sklepu on-line, a także do przyjścia do naszych Salonów. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Kontakt:
Wkładki na ostrogę piętową ORTOPEDICA Warszawa
http://www.salonortopedyczny.pl/warszawa/
ORTOPEDICA
Warszawa - Tarchomin
ul. Światowida 49 lok. 43a
03-144 Warszawa
tel. 609 132 076
Pn. - Pt. 11:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 14:00

Warszawa - Ursynów
ul. Miklaszewskiego 2
02-776 Warszawa
tel. 506 542 281
Poniedziałek - nieczynne
Wt. - Pt. 11:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 14:00

Ogłoszenie przeczytano 70 razy. Data wygaśnięcia: 25.10.2019 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net