.NET Developer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie na swoim pokładzie mamy ponad 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi koledzy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Możecie spotkań nas m.in. na organizowanych przez nas meetup'ach technologicznych (Promeet)!
Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
znajomość ASP.NET lub .NET Core,
znajomość Angular 7,
doświadczenie w pracy z podejściem CQRS i DDD,
znajomość Entity Framework Core, REST,
mile widziana znajomość RabbitMQ.
Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
pakiet relokacyjny,
kartę MultiSport,
Medicover,
lekcje języka angielskiego,
różnorodne projekty,
dostęp do platform szkoleniowych,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Opis stanowiska:
aplikacja microserwisowa, powiązana z bezpieczeństwem i ryzykiem IT,
aplikacja odpowiada m.in. za testy penetracyjne, monitoring ryzyka, certyfikację połączeń zewnętrznych,
praca w Scrum.

lokalizacja: Katowice