Analityk Biznesowy z j.niemieckim

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy z możliwością relokacji do Niemiec Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
min. 3 lata doświadczenia w przeprowadzaniu analizy biznesowej w projektach bankowości - preferowany obszar kredytowy,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz j. angielskiego,
znajomość narzędzi służących do modelownia procesów biznesowych i tworzenia dokumentacji,
wiedza z dziedziny inżynierii oprogramowania (zbieranie wymagań, testowanie, wdrażanie),
umiejętności techniczne związane z integracją systemów,
znajomość narzędzi SPRING, ANGULAR oraz bazy danych PostgreSQL,
znajomość środowiska AGILE,
praca przez okres ok 6 miesięcy u Klienta w Niemczech - okolice Hanower; po tym okresie dalsza współpraca w Polsce.
Oferujemy:
pakiet relokacyjny,
konkurencyjne wynagrodzenie,
Medicover,
kartę Multisport,
lekcje języka angielskiego,
dostęp do platform szkoleniowych,
różnorodne projekty,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Zadania:
analiza procesów biznesowych oraz integracja przepływu danych między systemami,
zbieranie, definiowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych na potrzeby rozwoju produktu,
techniczny i merytoryczny nadzór nad działaniem produktu (system kredytowania),
koordynowanie wdrażania nowych rozwiązań oraz zarządzanie procesem oraz dbanie o rozwój produktu,
praca w środowisku Agile, zespoły Scrumowe do 7 osób,
dbanie o relacje biznesowe i odpowiedzialność za bezpośredni kontakt z Klientem oraz podejmowanie decyzji we wszystkich istotnych kwestiach odnośnie produktu.

lokalizacja: Hanover