Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Pracownik produkcji Kutno

Zakres obowiązków:
- praca przy linii produkcyjnej
- rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
- ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
- kontrola jakości produktu
Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności
- mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
- obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
- zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
- pakiet socjalny
- ubezpieczenie grupowe PZU
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy [lukasz.nandzik.cd@obpon.pl] z dopiskiem rekrutacja pracownik produkcji Kutno!

lokalizacja: Kutno
e-mail: lukasz.nandzik.cd@obpon.pl