Ogłoszenie zamieszczone 13.08.2019, w kategorii Ogłoszenia drobne
Zobacz fotele bujane z oferty sklepu Edinos.pl - ilustracja ogłoszenia Zobacz fotele bujane z oferty sklepu Edinos.pl - ilustracja ogłoszenia

Zobacz fotele bujane z oferty sklepu Edinos.pl

Edinos to przedsiębiorstwo kierujące się etycznymi wartościami. Sprzedawane produkty posiadające certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją nieskazitelnej jakości wykonania, ponieważ powstały z nieskazitelnych surowców w warunkach pracy zachowujących prawa człowieka i obywatela. Oferta jest obfita, że zarówno entuzjaści wielbiący styl modernistyczny jak również preferujący klasyczne meble znajdą coś dla siebie. Wszystkie produkty mają 10 letnią gwarancję. Ekstrawaganckie wzornictwo, dbałość o najmniejsze detale oraz wysoka funkcjonalność towarów sprawia, że firma jest pewna zadowolenia klienta i oferuje aż 100 dni na zwrot zakupionych towarów.

Każdy zainteresowany znajdzie różnego rodzaju komplety wypoczynkowe, fotele i pufy, krzesła drewniane, taborety, stoły rozkładane, łóżka młodzieżowe, materace do spania, wieszaki do szafy oraz gotowe zestawy ogrodowe i wiele, wiele innych.Szczególnym powodzeniem charakteryzują się zestawy o niecodziennym wzornictwie marki Elior przeznaczone do pracowni.
EDINOS.PL szybko i wygodnie zrobisz zakupy webowe z zacisza własnego lapotopa. Jeśli poszukujesz najwyższej klasy mebli zrób zamówienie już dziś na www.edinos.pl, gdzie czeka Ciebie możliwość doradzenia się profesjonalistów ale również szybka i bezproblemowa dostawa.

*cena podana w ogłoszeniu jest jedynie kwotą orientacyjną.

lokalizacja: Biłgoraj
e-mail: edns@o2.pl
www: http://www.edinos.pl/fotele...

Ogłoszenie przeczytano 160 razy. Data wygaśnięcia: 12.09.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net