Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 28.10.2019, w kategorii Ogłoszenia drobne

Projektowanie wnętrz Luzino, Kębłowo, Gościcino, Lebork, Wejherowo i okolice Trójmiasta

Firma Qualita Interno zajmuje się komplesowym projektowaniem wnętrz mieszkań i domów. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz online na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm w tym co robimy, pozwala nam realizować obsługę zarówno odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych na najwyższym poziomie. Dzięki tworzeniu fotorealistycznych aranżacji wnętrz oraz kompleksowym i dokładnym zestawieniu technicznym nasi klienci dostają gotowy I dopracowany projekt wnętrza. Firma Qualita Interno zajmuje się także projektowaniem modnych w ostatnim czasie mieszkań na Flipa czy to pod wynajem gdzie klient w mocno ograniczonym budżecie chce stworzyć nie przeciętne wnętrze mieszkania.
Naszą inspiracją są potrzeby Klientów, pragniemy zapewnić im dostępność oferty towarów na najwyższym światowym poziomie oraz profesjonalną obsługę sprzedaży realizowaną przez wykwalifikowanych sprzedawców, doradców i architektów wnętrz.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą zrealizować swoje marzenia o wyjątkowym i niepowtarzalnym wnętrzu.

e-mail: biuro@qualita.pl
telefon: 730251441
www: http://qualita.pl

Ogłoszenie przeczytano 303 razy. Data wygaśnięcia: 27.12.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net