Programista .Net

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.
Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:Wymagania:
Ponad 3letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność tworzenia aplikacji w C# opartych na ASP.NET
Doświadczenie w tworzeniu kodu i testów jednostkowych
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1)
Wykształcenie wyższe techniczne
Dobra organizacja pracy własnej oraz dbałość o szczegóły
Mile widziane:
Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)
Oferujemy:
Różnorodne projekty
Konkretny wpływ na architekturę i kształt projektów
Umowę o pracę
Pakiet multisport oraz prywatną opiekę medyczną
Szkolenia językowe
Uczestnictwo w licznych wydarzeniach integracyjnych
Doskonałą atmosferę pracy i pyszną kawę :)
Zakres obowiązków:
Praca przy kilku projektach, na każdym etapie tworzenia (od koncepcji, przez architekturę, projektowanie i implementację)
Stworzenie kompleksowego REST Web API
Praca w małych, dobrze skomunikowanych zespołach projektowych
Tworzenie aplikacji w C# opartych na ASP.NET
Tworzenie kodu w oparciu o TDD i BDD
Wykorzystywane technologie:
Visual Studio 2015/2017
.NET Framework 4.6
ASP.NET WEB API
OWIN/ Katana
Nancy

lokalizacja: Wrocław