Ogłoszenie zamieszczone 20.08.2019, w kategorii Firmy, usługi

Biuro rachunkowe Lilla Podlaska

Biuro rachunkowe Lilla Podlaska oferuje wiele profesjonalnych usług. W szerokiej ofercie usług biura rachunkowego w Mielcu jest np. nadzór księgowy, analizy finansowe, ryczałt ewidencjonowania, rzetelne i szybkie roczne rozliczenia podatkowe, rejestracja działalności gospodarczej, czy wszelkie sprawozdania, raporty, analizy finansowe. Zaś specjalizacją biura księgowego jest świadczenie usług dla małych i średnich firm.

Kadra pracująca w biurze rachunkowym składa się z doświadczonych profesjonalistów. Księgowa w Mielcu zawsze zajmie się Państwa problemem dokładając najwyższej staranności w wykonywanej pracy. Obsługa kadrowo-płacowa, obsługa podmiotów gospodarczych o różnym profilu i formie prawnej stoi na najwyższym poziomie. Zarówno dla nowych jak i stałych Klientów biuro rachunkowe przewiduje fajne rabaty i zniżki. Dla przykładu: dla nowych Klientów obowiązuje rabat 50 % na 3 pierwsze miesiące obsługi.

Wszelkie dane kontaktowe, opis usług, informacje o biurze oraz galeria dostępne są na przejrzystej stronie internetowej. Biuro rachunkowe Lilla Podlaska jest niezawodne i w pełni profesjonalne!

Biuro rachunkowe Lilla Podlaska
aleja Niepodległości 12/31
39-300 Mielec
woj. podkarpackie
Tel: 17 788 10 80
NIP: 8171076646

lokalizacja: Mielec
e-mail: lillapodlaska@o2.pl
www: https://www.starterfirm.pl/...

Ogłoszenie przeczytano 249 razy. Data wygaśnięcia: 19.09.2019 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net