Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Tester Oprogramowania

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie na swoim pokładzie mamy ponad 400 specjalistów na terenie całej Polski. Nasi koledzy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetup'ach technologicznych (ProMeet)!Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalisty na stanowisko:Wymagania:
min. 1, 5 roku doświadczenia na stanowisku testera,
Java lub inny język programowania (C#/Python),
Selenium WebDriver,
SQL.
Mile widziane:
JBehave lub inny framework BDD,
JUnit.
Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie,
pakiet relokacyjny,
kartę Multisport,
Medicover,
lekcje języka angielskiego,
opiekę Menadżera Kariery,
różnorodne projekty,
dostęp do platform szkoleniowych,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Opis stanowiska:
Praca przy dużym, wewnętrznym systemie w architekturze mikroserwisów,
wykonywanie testów manualnych,
projektowanie i implementowania efektywnej strategii testów automatycznych,
testowanie GUI i API,
praca w Scrumie, w BDD.

lokalizacja: Katowice