Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 23.01.2020, w kategorii Ogłoszenia drobne

WYPRZEDAŻ! Drewniane meble HABUFA od producenta.

WYPRZEDAŻ!!! Skorzystaj z 10% rabatu przy zamówieniu. Wystarczy wpisać kod STYCZEŃ10 i gotowe! Ciesz się nowym meblem w jeszcze niższej cenie.

Każdy z nas marzy o tym, żeby meble w naszym domu były jedyne w swoim rodzaju, oddające nasz charakter a przy tym praktyczne. Spieszymy Wam z pomocą. Nasze meble sprowadzane są z Holandii, bezpośrednio od producenta.
Producenci dzięki którym zaopatrujemy się w meble to m.in.: Habufa, Henders&Hazel, XOOON, Happy at Home, Coco Mai-son a także od niedawna Paco Meubelen. W większości meble wykonane z litego drewna, czasem jest fornirowane
(pokryte naturalną okleiną) a czasami połączone z elementami MDF. Materiały, z których wykonywane są nasze meble to drewno dębowe, akacjowe, orzech, jesion, kikar czy mango. W naszej ofercie znajdziecie pełny asortyment
do wyposażenia jadalni czy salonu, liczne ławy, stoły, krzesła, szafki RTV, komody oraz dekoracje i ak-cesoria czekają na Ciebie, zapraszamy do wizyty w naszym sklepie internetowym (link w rogu na fotografii).

lokalizacja: Wrocław
e-mail: dzialsprzedazy@ned.com.pl
telefon: 600251574
www: http://sklep.nedmeble.pl

Ogłoszenie przeczytano 163 razy. Data wygaśnięcia: 22.02.2020 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net