Analityk Biznesowy

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym w Łodzi poszukujemy Specjalisty na stanowisko:Wymagania:
min. 2 lata doświadczenia jako analityk,
umiejętność analizy danych, systemów, spisywania wymagań funkcjonalnych,
kompetencje w zakresie wyciągania danych za pomocą SQL z baz danych.
Mile widziane:
znajomość Jira, Enterprise Architect, umiejętność tworzenia diagramów w UML,
doświadczenie w bankowości.
Oferujemy:
kartę MultiSport i opiekę medyczną Medicover,
dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
pakiet relokacyjny,
uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.
Zadania:
udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej, funduszy inwestycyjnych, automatyzacji procesów biznesowych,
współpraca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/ aplikacji,
tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence, UML i Enterprise Architect.

lokalizacja: Łódź