Product Owner

Online Technologies HR jest szczecińską firmą technologiczną z branży IT, która w ostatnich latach osiągnęła pozycję w ścisłej czołówce rodzimych dostawców aplikacji typu ATS. Jako jedyny podmiot HRTech z Polski, jesteśmy laureatem prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE 2018, będąc jedną z 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej.
Naszym kluczowym produktem jest HRlink.pl - przyjazny i wygodny w obsłudze system do rekrutacji online.Wymagania:
doświadczenie w budowaniu i rozwoju aplikacji webowych - wymóg konieczny,
umiejętność dekompozycji potrzeb biznesowych w wymagania przedstawione w formie User Stories,
silne nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych organizacji oraz skuteczne wspieranie ich realizacji,
doświadczenie we współpracy z zespołami deweloperskimi (mile wdziany Scrum lub Kanban),
minimum 2 lata doświadczenia w branży IT
ogólne zrozumienie działania API, Webservice, XML,
umiejętność pracy z narzędziami Google Analytics i HotJar,
dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
wynagrodzenie 8-12 tys.netto + Vat / miesiąc na B2B (adekwatnie na UoP)
elastyczną, preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia,
pracę w ścisłym centrum Szczecina,
narzędzia niezbędne do pracy oraz solidne wsparcie merytoryczne i praktyczne,
realny wpływ na rozwój produktu,
możliwość dołączenia do organizacji w momencie jej bardzo dynamicznego rozwoju,
ciekawą i pełną wyzwań pracę,
benefity, m.in.: dofinansowanie Luxmed, Multisport, integracje.
Zakres obowiązków:
współpraca z klientem wewnętrznym lub zewnętrznym nad wypracowaniem i priorytetyzacją wymagań biznesowych,
identyfikacja potrzeb użytkowników i walidacja proponowanych rozwiązań,
przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej dla zespołów deweloperskich na podstawie wymagań (m.in. w postaci User Stories),
praca nad UX/UI w celu dostarczenia optymalnej wartości dla użytkownika,
odpowiedzialność za tworzenie wizji produktu SaaS,
bliska współpraca z zespołem deweloperskim oraz biznesem,
zarządzanie backlogiem produktu i optymalizacja ROI,
określenie i odpowiedzialność za KPI dla produktu,
wsparcie zespołu projektowego w efektywnej komunikacji z interesariuszami.

lokalizacja: Szczecin