Kierownik Projektu

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym w Warszawie poszukujemy Specjalisty na stanowisko:Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne lub związane z obszarem zarządzania projektami,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym współprace z wykonawcami oraz dokumentacją projektową, która może być opracowana w języku angielskim,
doświadczenie w pracy przy użyciu metodyk Prince, Agile, ITIL,
minimum 7 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Projektu lub osoby zarządzającej zespołem projektowym (w tym 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru IT, telekomunikacji lub bezpieczeństwa informatycznego),
wiedza z zakresu wdrażania systemów informatycznych w firmach świadczących usługi IT, telekomunikacyjne lub pełniących rolę usługową w tym zakresie,
znajomość metodyk Prince, ITIL, Agile,
znajomość praktycznych zasad opracowywanie dokumentacji projektowej,
doświadczenie w prowadzeniu projektów IT,
znajomość zagadnień finansowych pozwalających na właściwe zarządzanie budżetem projektu,
mile widziane Poświadczenia Bezpieczeństwa i referencje ze zrealizowanych projektów w obszarze telekomunikacyjnym.
Oferujemy:
kartę MultiSport i opiekę medyczną Medicover,
dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
pakiet relokacyjny,
uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.
Zadania:
zarządzanie Zespołem Projektowym, w celu realizacji celów projektu, zgodnie z harmonogramem, budżetem, zakresem i jakością, oraz zgodnie ze standardami firmy,
współpraca projektowa z Klientem,
utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentów projektowych,
przygotowanie cyklicznych raportów, zestawień, prezentacji statusowych,
rozliczenia czasu pracy, utylizacji budżetów projektów,
współpraca z projektantami, analitykami, testerami,
prowadzenie spotkań projektowych i statusowych,
raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami i ścieżkami komunikacji.

lokalizacja: Warszawa