Zespół C++ i testerzy Python

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów na terenie całej Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Nasz partner, światowy lider rynku automatyki przemysłowej zwrócił się do nas z zadaniem budowy scrumowego zespołu specjalistów w technologii C++Wymagania:
doświadczenie w programowaniu C/C++ min. 1, 5 roku lub doświadczenie w testowaniu w Pythonie (podstawy C/C++),
znajomość sieci Ethernet i zagadnień związanych z pisaniem sterowników do urządzeń peryferyjnych mikrokontrolerów,
komunikatywny język angielski.
Oferujemy:
pakiet relokacyjny,
konkurencyjne wynagrodzenie,
kartę MultiSport,
Medicover,
różnorodne projekty,
dostęp do platformy szkoleniowej,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Zadania:
rozwijanie oprogramowania do urządzenia, które jest w fazie prototypu z użyciem wysokiej jakości technologii,
testowanie wyników swojej pracy w nowoczesnym labie symulującym warunki produkcyjne,
współpraca z różnymi oddziałami firmy na całym świecie, zrzeszającymi wysokiej klasy specjalistów z branży embedded,
zdobywanie wiedzy, proponowanie nowatorskich rozwiązań.

lokalizacja: Katowice