Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Księgowy GL z jęz. angielskim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe (księgowość, finanse, rachunkowość)
Płynna znajomość języka angielskiego;
Doświadczenie w pracy księgowej (min. 1-2 lata)
Umiejętność samoorganizacji;
Sumienność, dokładność i precyzyjność.
Oferujemy:
Bardzo duże możliwości rozwoju, szkolenia;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Rozwojową pracę w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku;
Możliwość pracy z wieloma klientami;
Benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie i wiele innych.
Opis stanowiska:
Zamykanie księgi głównej;
Zamykanie miesiąca;
Zwrot VAT - przygotowanie i uzgodnienie;
Nadzór nad księgami (AP, AR)
Comiesięczne podsumowania z klientami, Balance Sheet oraz P&L;
Przygotowywanie okresowych raportów;
Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Kontrolerami Finansowymi;
Zapewnienie efektywnej komunikacji w celu rozwiązania problemów.

lokalizacja: Warszawa