Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Software Engineer (Python/.Net)

Nowo zatrudniona osoba będzie należeć do zespołu, który pracuje w projektach międzynarodowych, współtworząc zaawansowane systemy sterowania ruchem kolejowym o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Zespół zajmuje się tworzeniem oraz rozwojem narzędzi testowych, diagnostycznych i symulatorów zarówno dla potrzeb wewnętrznych firmy, jak i dla klientów zewnętrznych. Głównym celem jest dostarczenie narzędzi do wytwarzania i testów systemów sterowania ruchem kolejowym.

Informacje o projekcie:
Branża: Kolejowa
Lokalizacja: Katowice
Wynagrodzenie: 80 - 100 pln/h B2B, 10 000 - 13 000 brutto UoP
Wymagania:
Wykształcenie wyższe: Informatyka, Elektronika lub Automatyka,
Dobra znajomość języka programowania C# i/lub Python,
Znajomość środowiska Linux (CentOS),
Podstawowa znajomość protokołów IP (TCP/UDP)
Minimum 2 lat doświadczenia w wytwarzaniu oprogramowania,
Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,
Umiejętność szybkiego uczenia się,
Dobra znajomość j. angielskiego.

Mile widziane:
Znajomość SQL, C++,
TCL/Expect i Bash,
Znajomość zagadnień związanych z sterowaniem ruchem kolejowym,
Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń
Możliwość rozwoju zarówno w obszarze aplikacji desktopowych jak i webowych
Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej firmie
Obowiązki:
Implementacja zmian w oprogramowaniu
Tworzenie dokumentacji technicznej
Analiza problemów związanych z oprogramowaniem? Współtworzenie wymagań
Przygotowywanie testów jednostkowych i modułów

lokalizacja: Katowice