Programista w Pionie Badań i Rozwoju oraz Laboratorium (Lumel S.A.)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Programista. Miejsce pracy: Zielona GóraOd kandydatów oczekujemy:
umiejętności programowania w języku C/C++ (OOP),
znajomości baz danych i języka SQL,
znajomości platformy Linux OS,
znajomości jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji,
mile widziana będzie znajomość biblioteki Qt, JavaScript/HTML,
dodatkowymi atutami będzie znajomość:
- zagadnień związanych z programowaniem wielowątkowym,
- metod projektowania i wytwarzania oprogramowania na systemy embedded,
- systemu kontroli wersji SVN,
- umiejętność pracy z urządzeniami elektronicznymi (uruchamianie prototypów urządzeń w procesie wytwarzania oprogramowania).
Oferujemy:
przyuczenie oraz szkolenia niezbędne do pracy na nowym stanowisku,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z transparentnym systemem premiowym,
profesjonalne wdrożenie do pracy na obejmowanym stanowisku,
szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, koloni, karty multisportowe,
atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,
prywatną opiekę medyczną,
możliwość udziału w dofinansowanym przez Spółki kursie języka angielskiego,
dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.
Zakres zadań na stanowisku:
projektowanie i rozwój oprogramowania (aplikacje na PC),
rozbudowa, modyfikowanie i nadzorowanie produkcji oprogramowania do urządzeń elektronicznych.

lokalizacja: Zielona Góra