Administrator sieci

MasterHR Sp. z o. o. to wieloletnia wiedza naszego Zespołu Doradców w zakresie rozwoju personalnego i rekrutacji. Naszą misją jest wspieranie i pomoc w budowaniu oraz rozwijaniu firm poprzez dobór najlepszych pracowników o określonych kompetencjach i predyspozycjach zawodowych.Aktualnie dla naszego Klienta branży innowacyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:Wymagania i pożądane umiejętności:
Min. 3 lata doświadczenia w zawodzie,
Znajomość systemów Windows server 2012,
Znajomość z zakresu zarządzania usługami i serwerami Synology RackStation,
Znajomość sieci LAN,
Wiedza z zakresu konfiguracji i eksploatacji urządzeń i usług,
Rzetelność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków - dobra organizacja pracy,
Identyfikacja z zespołem i firmą.
Oferujemy:
Ciekawą i ambitną pracę z fajnym zespołem i z miłą atmosferą pracy w firmie - producenta symulatorów i trenażerów m.in. dla wojska, maszynistów pociągu na całym świecie, wystawcy na światowych targach I/IT SEC w 2018 w Orlando/USA (firma otrzymała m.in. dotację na przeprowadzenie badań i prac rozwojowych, a także nagrodę Dumny Weteran podczas XXVI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach),
Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę na czas nieokreślony z elastycznymi godzinami pracy od poniedziałku do piątku (możliwość zatrudnienia w formie B2B),
Dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną,
Parking dla samochodów i rowerów, darmowa kawa i herbata, dostęp do kuchni.
Zadania:Działania bieżące:
Zarządzanie (monitoring, utrzymanie, aktualizacja) serwerami Windows Server 2012,
Zarządzanie serwerami Synology RackStation,
Zarządzanie siecią LAN - routery zarządzalne CISCO i MikroTik,
Zarządzanie usługami w tym: JIRA, MariaDB, TeamCity, Wiki, GitLab, poczta, FTP, chat, Elliteq, FK,
Zarządzanie kontami użytkowników we wszystkich serwisach i usługach,
Wsparcie użytkowników w zakresie konfiguracji i eksploatacji urządzeń i usług,
Aktualizacja firmowych witryn WWW (na bazie dostarczonych materiałów),
Zarządzanie backupami danych z serwerów i komputerów osobistych.
Działania rozwojowe:
Zdefiniowanie i wdrożenie polityki bezpieczeństwa IT,
Uporządkowanie i konsolidacja usług, serwisów i kont,
Opracowanie i aktualizacja wewnętrznej witryny WWW.

lokalizacja: Szczecin