Takie og這szenie nie istnieje. Poni瞠j znajduje si losowo wybrane og這szenie:

Og這szenie zamieszczone 08.05.2020, w kategorii Praca

Ksi璕owy GL z bieg造m angielskim

CEE Experts jest butikiem HR specjalizuj帷ym si w rekrutacjach 鈔edniego i wy窺zego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy 字odkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy do鈍iadczenie i specjalistyczn wiedz w obszarach Sprzeda篡 i Marketingu, HR, Produkcji, Zakup闚 oraz BPO. Naszymi klientami s znane mi璠zynarodowe korporacje rozwijaj帷e si w 字odkowej Europie jak r闚nie polskie firmy b璠帷e synonimem sukcesu w swojej bran篡.Do陰cz do nas ju teraz!Wymagania:
Wykszta販enie kierunkowe (finanse, rachunkowo嗆, ksi璕owo嗆)
P造nna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego (minimum C1)
Do鈍iadczenie w pracy ksi璕owej minimum 2 rok
Znajomo嗆 systemu SAP b璠zie dodatkowym atutem
Sumienno嗆, dok豉dno嗆 i odpowiedzialno嗆
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac
rozwojow prac w mi璠zynarodowym 鈔odowisku
klarowna 軼ie磬a rozwoju rozwoju, szkolenia
benefity pozap豉cowe: prywatn opiek medyczn, kart sportow, ubezpieczenie na 篡cie i wiele innych
Opis stanowiska:
zamykanie ksi璕i g堯wnej
zamykanie miesi帷a
Zwrot VAT - przygotowanie i uzgodnienie
Nadz鏎 nad ksi璕ami (AP, AR)
comiesi璚zne podsumowania z klientami, Balance Sheet oraz P&L
Przygotowywanie okresowych raport闚
Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Kontrolerami Finansowymi;
zapewnienie efektywnej komunikacji w celu rozwi您ania problem闚.

lokalizacja:

Og這szenie przeczytano 268 razy. Data wyga郾i璚ia: 07.06.2020 (przedlu czas emisji)