Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Specjalista ds. systemów chmurowych oraz workflow

Aktualnie do naszego Oddziału w Warszawie poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:CO JEST DLA NAS WAŻNE:
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Praktyczna umiejętność administracji Sharepoint Online, Sharepoint 2013 oraz Office 365
Umiejętność projektowania obiegów i zarządzania platformą WEBCON BPS
Bardzo dobra znajomość języka SQL
Bardzo dobra znajomość Windows 7/10
Min. podstawowa znajomość systemów serwerowych Microsoft 2008/2012/2016 oraz Active Directory
Min. podstawowa znajomość systemów serwerowych opartych o Linux
Znajomość technologii LAN/WAN, IP, VPN, Wireless LAN
Biegła znajomość Microsoft Excel
Umiejętność administracji systemem jak Azure czy AWS będzie atutem
Znajomość zasad projektowania, realizacji, testowania i wdrażania elementów infrastruktury IT
Doświadczenie w pracy w środowisku opartym na ITIL
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
Znajomość systemów ERP TETA Constellation, CDN ERP XL lub Symfonia ERP - mile widziana
CO OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
Umowę o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
Nowoczesne narzędzia pracy
Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
OPIS STANOWISKA:
Tworzenie obiegów i zarządzanie platformą WEBCON BPS oraz zaawansowana administracja Office 365 w szczególności Sharepoint Online
Administrowanie i wsparcie dla użytkowników przy obsłudze wybranych systemów biznesowych, w tym także w zakresie podstaw merytorycznego działania aplikacji
Samodzielna realizacja powierzonych projektów wdrożenia aplikacji lub systemów informatycznych
Opieka nad powierzonymi informatycznymi systemami produkcyjnymi firmy, w tym opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji systemów, instrukcji i raportów
Wykonywanie zleconych zadań administracyjnych, dbanie o bezpieczeństwo usług i danych
Uczestniczenie w planowaniu i realizacji działań rozwojowych IT

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 249 razy. Data wygaśnięcia: 09.06.2020 (przedluż czas emisji)