Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 14.05.2020, w kategorii Praca

Full Stack Developer

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC. Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.Wymagania:
min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowiskubardzo dobra znajomość języka JavaScriptpraktyczna umiejętność programowania aplikacji webowych otwartość na wiedzę i chęć do poznawania nowych technologiikomunikatywność, praca w zespole, dobra organizacja pracyznajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na samodzielną pracę z dokumentacjąNasz klient oferuje:
Konkurencyjne wynagrodzenieAtrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2BUdział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, Możliwość częściowej pracy zdalnejSzkolenia i treningiPrywatna opieka medyczna Karta MultisportZakres obowiązków:
Tworzenie architektury aplikacji, Opracowywanie i implementacja wydajnych algorytmów przetwarzania obrazów, Optymalizacja wydajnościowa rozwiązania, Tworzenie przyjaznego interfejsu użytkownika.Pisanie testów jednostkowych

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 350 razy. Data wygaśnięcia: 13.06.2020 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net