Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Dyrektor Finansowy

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:Wymagania:
wykształcenie wyższe,
wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
prawo jazdy kat. B,
znajomość obsługi Pakietu MS Office,
komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Firma oferuje
praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze,
zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
niezbędne narzędzia do pracy,
motywacyjny system wynagrodzenia.
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.
Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl
Klauzula RODOWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)Miejsce pracy: Żywiec
Zadania
współtworzenie i wdrażanie strategii finansowej firmy,
nadzór nad przygotowaniem skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz raportów,
nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji,
odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej,
optymalizowanie polityki podatkowej,
optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
nadzór finansowy nad projektami inwestycyjnymi,
odpowiedzialność za płynność finansową,
zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,
bieżąca współpraca z bankami, audytorami, ubezpieczycielami, inwestorami, organami podatkowymi,
nadzór nad pracą działów: finansowego, księgowego, administracji,
motywowanie i dbanie o rozwój pracowników w podległych działach.

lokalizacja: Żywiec