Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Programista C# (ze znajomością def3000)

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, w którym będziesz rozwijać swój potencjał otrzymując dużą samodzielność i dostęp do rozwiązań branżowych najwyższej klasy, zapraszamy do aplikowania. Nasz Partner dostarcza wyspecjalizowane, dedykowane dla poszczególnych branż narzędzia CRM w zakresie procesów obsługi i sprzedaży. W swoich rozwiązaniach implementuje najnowsze trendy w zakresie usprawnień procesów biznesowych oraz najlepsze praktyki branżowe. Wymagania:
5 lat doświadczenia w programowaniu C#
Dobra znajomość języka SQL
Minimum 3 lata doświadczenia w projektach integracyjnych
Realizacja co najmniej 1 projektu integracyjnego z systemem def3000/CB
Umiejętność efektywnej pracy w zespole
Wyższe wykształcenie informatyczne
Mile widziana znajomość procesów ETL
Oferujemy:
Profesjonalny rozwój zawodowy (szkolenia, certyfikacje)
Możliwość wyboru formy zatrudnienia
Pakiet benefitów
Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
Informacje o projekcie:
Branża: Systemy IT wspomagające sprzedaż, marketing i obsługę klienta
Lokalizacja: Warszawa, ul. Broniewskiego
Długość: na czas nieokreślony/ praca stała

Zadania:
Prace programistyczne związane z implementacją procesów biznesowych i przepływów integracyjnych
Integracja aplikacji biznesowych

lokalizacja: Warszawa