Ogłoszenie zamieszczone 08.10.2019, w kategorii Firmy, usługi
TM - Kleje do drewna - ilustracja ogłoszenia

TM - Kleje do drewna

Nasz sklep Timber Market to firma, która sprzedaje tylko produkty najwyższej jakości z dziedziny stolarskiej, budowlanej oraz parkietowej i drewnianej.
Największą motywacją do założenia naszego sklepu jest długoletnie doświadczenie w praktyce przy produktach dostępnych w naszym sklepie Timber Market. Doświadczenie, które każdego dnia nabywamy w trakcie prowadzenia naszej firmy bazującej na oferowanych produktach, pozwoliło nam oferować Państwu tylko produkty o najwyższej jakości sprzedawanych przez nas artykułów.
Sprzedajemy produkty z branży stolarskiej, tylko najlepszych producentów, znanych i szanowanych w w dziedzinie stolarskiej. Główny nacisk kładziemy na oleje do drewna oraz kleje do drewna, takich firm jak: Kleiberit, Remmers, Osmo, Rakoll lub Sika.
W swojej ofercie mamy również woski do drewna, lazury, kleje do drewna , kleje montażowe, kleje kontaktowe, wkręty ciesielskie, wkręty tarasowe, czy oleje do drewna. Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami z naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Timber Market: timbermarket.pl - Timber Market - Oleje do drewna

lokalizacja: Warszawa
e-mail: tomasztimber@o2.pl
telefon: 692086727
www: https://timbermarket.pl/

Ogłoszenie przeczytano 80 razy. Data wygaśnięcia: 07.11.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net