Ogłoszenie zamieszczone 09.10.2019, w kategorii Firmy, usługi
Projekty domów tanich w budowie - skorzystaj z oferty na DOMYwStylu.pl - ilustracja ogłoszenia Projekty domów tanich w budowie - skorzystaj z oferty na DOMYwStylu.pl - ilustracja ogłoszenia

Projekty domów tanich w budowie - skorzystaj z oferty na DOMYwStylu.pl

Domy w stylu to agencja architektoniczna z Białegostoku z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu i handlu gotowymi projektami domów.
Zapewniamy Państwu: swoje rzetelne doradztwo w dziedzinie prawa budowlanego, oszczędność czasu, gwarancję najwyższej jakości, darmową analizę działki.
Oferujemy bezpośredni kontakt z architektem, własny projekt z możliwością edycji, nieograniczone porady z konstruktorami pracującymi z domystylu.pl, producentami materiałów wykorzystywanych w budowie domów oraz instalacji grzewczych, sanitarnych.
Nasze twórcze zamysły pomagają wykreować projekty przyjemnych domów dla każdego, odznaczające się wysoką jakością dokumentacji projektowej.
Z Domy w stylu odnajdziesz super alternatywę profesjonalnych rozwiązań za rozsądne pieniądze.
Do największych plusów współpracy z naszym biurem należy to, że każdy projekt tworzony jest w ścisłej współpracy pomiędzy inwestorem, a architektem oraz przedstawicielami poszczególnych branż.
Serdecznie zapraszamy do wpadnięcia na naszą stronę www domywstylu.pl.
*cena podana jest jedynie stawką informacyjną.

lokalizacja: Białystok
e-mail: domywstylu@gmail.com
telefon: 577-007-517
www: http://www.domywstylu.pl/pr...

Ogłoszenie przeczytano 74 razy. Data wygaśnięcia: 08.11.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net