Ogłoszenie zamieszczone 09.10.2019, w kategorii Ogłoszenia drobne

Kable i przewody

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. działają na polskim rynku od 1996 r. i wyrabiają kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki pakiet artykułów, a wśród nich kable sterownicze, komunikacyjne, bezpieczne, energetyczne, górnicze, estradowe, instrumentacyjne i morskie. Propozycję swoją adresują do wszystkich funkcjonujących w branży telekomunikacyjnej, energetycznej, informatycznej, elektrycznej oraz automatyki przemysłowej.
W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o.o. w sposób ciągły aktualizowane są rozwiązania, również te uwzględniające indywidualne potrzeby na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. Czyni to, że produkowane tu produkty są znacznie bardziej korzystne przy zachowaniu ich wysokiej jakości, dbając jednocześnie o środowisko i traktując priorytetowo organizację pracy.
W oparciu o nowoczesny park maszynowy, najwyższej klasy materiały konstrukcyjne a ponadto zapewniając specjalistyczną obsługę oraz kompleksowe doradztwo techniczne udowadniają, że są odpowiedzialnym partnerem biznesowym.
Potwierdza to otrzymanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.

e-mail: gabimruk@onet.pl
www: http://bitner.com.pl

Ogłoszenie przeczytano 139 razy. Data wygaśnięcia: 08.11.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net