Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Programista Java

NBC jest firmą z ponad 12-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni Specjaliści (głównie Programiści i QA).
Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!
Tym razem poszukujemy osoby na stanowisko:Jeśli:
Możesz pochwalić się przynajmniej rocznym, komercyjnym doświadczeniem w roli Java Developera
Znasz Javę i Angulara 2+
Jesteś dostępny/a od zaraz lub masz max. 2 tygodnie wypowiedzenia...
Aplikuj!Oferujemy m.in.:
Zdalny proces rekrutacyjny (rozmowy, weryfikacja techniczna, podpisanie umowy),
Pracę zdalna do odwołania
Później pracę w biurze w samym centrum Wrocławia,
Możliwość rozwoju kompetencji technicznych (dostęp do takich platform jak Treehouse)
i wiele innych!
Zadania:
Rozwój i implementacja wymagań w aplikacjach Java w projektach dla sektora publicznego
Udział w opracowywaniu koncepcji i implementacji rozwiązań
Testowanie wprowadzanych rozwiązań i zmian w oprogramowaniu
Dokumentowanie tworzonych rozwiązań

lokalizacja: Wrocław