Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Treasury Specialist

Wymagania:
wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze treasury/księgowości/kontrolingubardzo dobra znajomość programu Excelbardzo dobra znajomość języka angielskiegoumiejętność wyciągania wniosków i prezentacji danychmile widziana znajomość systemów księgowych/raportowych (Comarch)otwartość na nowe wyzwania
Warto być z nami ponieważ:
oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz niesamowicie pozytywną atmosferę - w końcu Twój rozwój i satysfakcja z pracy są w naszym interesiepracujemy z produktem o najwyższej jakości, który jest produkowany w naszej manufakturzejesteśmy polską firmą o globalnej marce, która ma duże ambicje i dalekosiężne plany - nasze środowisko jest międzynarodowe i pracujemy z partnerami z całego światamamy kreatywne biuro w centrum Warszawy oraz drugie, znajdujące się w Austin w USAciężko pracujemy, ale potrafimy się też świetnie bawić, bo czas wolny po pracy też jest bardzo ważny!wiemy, co to relaks - mamy chill room, game room, a także perkusję i inne instrumenty czy gadżety, przy których możesz odetchnąć czy wyrazić siebie!oferujemy świeże owoce, aby wesprzeć kreatywną pracę naszych umysłówmożesz u nas przygotować kawę na swój ulubiony sposób - mamy wszystko: od french press przez moka pot, aż po klasyczne ekspresy do kawyorganizujemy wydarzenia charytatywne, by pomagać innym, takie jak Charity Breakfasts czy Szlachetna Paczkaw naszej firmowej biblioteczce możesz znaleźć komiksy, książki biznesowe czy art booki (oraz wygodne miejsca do czytania na naszych kanapach czy hamakach :)

Zakres obowiązków:
realizacja płatności i zapewnienie terminowościweryfikacja przelewów pod kątem WHT i split paymentrozliczanie transakcji z operatorami płatności masowych  przygotowywanie cotygodniowych raportów 'weekly cash'relacje z bankami (np. zakładanie rachunków bankowych, zarządzanie kartami kredytowymi, zarządzanie lokatami) w tym z bankami zagranicznymizarządzanie płynnością i walutami na rachunkach bankowychwsparcie dla CFO w zakresie pozyskiwania finansowania, budżetowania oraz raportowania zarządczego

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 81 razy. Data wygaśnięcia: 13.06.2020 (przedluż czas emisji)