Ogłoszenie zamieszczone 02.11.2019, w kategorii Ogłoszenia drobne

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy chcą mieć własny kominek. Salon charakteryzuje się bardzo bogatą ofertą , a także obsługą na świetnym poziomie. Oferuje kominki znanej i cenionej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma też duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a nawet kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach znaleźć można także brykiet, drewno kominkowe , a także szereg niezbędnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to aż dwa salony. Jeden zlokalizowany jest w Koszalinie, drugi właśnie powstaje w Redzie. W efekcie z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać o wiele więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty najwyższej jakości w naprawdę przystępnej cenie. Jest to bez wątpienia wielki plus tego miejsca, który przyczynia się do dużego zainteresowania ofertą. Podkreślić trzeba też to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków chętnie doradza klientom.

Planujesz kupić wyróżniający się wysoką jakością kominek? Nie zwlekaj. Manufaktura Kominków to wybór, którego nie pożałujesz nigdy.
-----

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

lokalizacja: Koszalin
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
telefon: 731 199 674
www: http://manufaktura-kominkow...

Ogłoszenie przeczytano 470 razy. Data wygaśnięcia: 02.12.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net