Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

IT Security Expert

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową prowadzącą platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Specjalizujemy się również w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT.Jeśli:
w środowisku Linux czujesz się jak ryba w wodzie,
posiadasz doświadczenie w cyberbezpieczeństwie, w tym doświadczenie związane z przeprowadzaniem audytów bezpieczeństwa,
dobrze znasz zasady konfiguracji i zarządzania AppArmor lub SELinux,
systemy SIEM (np. splunk, snort, ossec) lub IPS/IDS to Twój konik,
pracowałeś/pracowałaś już z Kali Linux,
tworzenie skryptów (mile widziane Ruby) nie sprawia Ci problemów,
masz minimum 3 lata doświadczenia zawodowego,
jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną,
znasz j. angielski,
to szukamy właśnie Ciebie!Pracując z nami:
masz zapewnione wszystkie standardowe benefity, tj. dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, owoce w biurze, kawa, herbata, imprezy integracyjne itd.,
możesz sam/a zdecydować o formie współpracy - umowa o pracę, B2B, zlecenie,
masz swobodę pracy w wybranych przez siebie godzinach,
możesz realizować swoje obowiązki bez stresu o deadline'y,
możesz rozwijać swoją karierę zawodową, korzystając ze szkoleń czy zajęć j. angielskiego,
stajesz się częścią niepowtarzalnej, niekorporacyjnej atmosfery,
masz szansę bliżej poznać zespół na wspólnych formalnych i nieformalnych spotkaniach integracyjnych.
O stanowisku:
zespół 5-cio osobowy,
zmiany elastyczne (do ustalenia), bez dyżurów
osoba na tym stanowisku zajmować się będzie zabezpieczaniem usług IFirmy, czyli księgowości internetowej, rekrutacji.
do obowiązków należeć będzie zabezpieczanie systemów informatycznych, analizowanie zagrożeń, podawanie rozwiązań w sytuacji, gdy pojawią się zagrożenia.

lokalizacja: Wrocław