Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Java Developer/ Projektant

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie na swoim pokładzie mamy ponad 450 specjalistów na terenie Polski. Nasi koledzy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Możecie spotkań nas m.in. na organizowanych przez nas meetup'ach technologicznych (Promeet)!
Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii Java,
znajomość wzorców projektowych,
doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych.
Mile widziane:
znajomość UML,
doświadczenie w pracy z AngularJS.
CO MOŻESZ ZYSKAĆ?
proces rekrutacji - 100% zdalnie,
karta MultiSport - żeby zawsze być w formie,
opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich,
dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz,
program poleceń,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Opis stanowiska:
projektowanie i tworzenie aplikacji webowych w technologii JEE,
utrzymywanie i rozwój wdrożonych systemów,
wsparcie merytoryczne i technologiczne dla zespołu.

lokalizacja: Katowice - 3 dni pracy zdalnej w tygodniu