Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Konsultant Salesforce/Vlocity

Budujemy zespoły. Robimy projekty. Dostarczamy rozwiązania IT.
Tworzenie oprogramowania i ciągłe szukanie innowacyjnych rozwiązań to coś, co nas nakręca i motywuje do działania. Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów. Możemy pochwalić się także współpracą z Klientami zagranicznymi, dla których realizujemy projekty związane m.in. z machine learning, systemami wbudowanymi czy wparciem e-commerce. Nasze biura znajdziecie we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku i Warszawie, ale współpracować możecie z nami także w innych miastach.Oczekujemy od Ciebie:
doświadczenia w programowaniu w JAVA,
znajomości JS i SQL,
doświadczenia w Bootstrap, CSS3, jQuery, HTML5,
doświadczenia w pracy z metodyką zwinną,
chęci poznania rozwiązania Vlocity,
mile widziana: znajomość technologii mobilnych (React Native), automatyzacji testów i Angular.
Oferujemy:
pakiet sportowy i medyczny,
rozwój jako prelegent w wydarzeniach z branży IT,
opiekę Managera podczas współpracy,
zaplecze projektowe.
Zadania, jakie na Ciebie czekają:
konfiguracja systemu Vlocity (komponenty i funkcje backendu i frontendu),
integracja Vlocity z warstwą API,
opracowanie interfejsu użytkownika Vlocity,
analizowanie wymagań biznesowych.

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 160 razy. Data wygaśnięcia: 13.06.2020 (przedluż czas emisji)