Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Doradca Klienta

MetLife zajmuje czołową pozycję w USA, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.
Od 150 lat dotrzymujemy obietnic składanych Klientom.
Jesteśmy dumni z naszej historii i do dziś pozostajemy wierni wartościom, które pozwoliły nam ją zbudować.
W Polsce zaufało nam 4 600 000 Klientów.
Wyjątkowi ludzie, najwyższe standardy i szeroka oferta produktowa czynią nas wyjątkowym partnerem do współpracy.Zapraszamy Kandydatów:
- ceniących niezależność finansową i samodzielność
- przedsiębiorczych i konsekwentnych w działaniu
- z doświadczeniem w sprzedaży lub obsłudze Klienta
- z wykształceniem minimum średnimOferujemy:
Niezależność!
- dochód od 4.000 brutto, powiązany z realizacją celów
- wsparcie finansowe przez 24 miesiące i dodatkowe benefity
- pomoc w zbudowaniu własnego biznesu bez wkładu finansowego
- elastyczne godziny pracy (możliwość pogodzenia z obecną pracą)
Karierę!
- przyjazny system wdrożeniowy
- stałe podnoszenie kwalifikacji i brak nudy
- awans zgodnie ze Ścieżką Kariery
Bezpieczeństwo!
- wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy
- klarowne warunki wynagradzania i Ścieżki Kariery
- możliwość awansu na Menadżera Zespołu
- work-life balanceZakres zadań:
- aktywne budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych
- przeprowadzanie analizy potrzeb Klientów
- przygotowywanie ofert i zawieranie umów
- dbałość o pozytywny wizerunek Firmy

lokalizacja: Kielce