UI Designer

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy Specjalisty na stanowisko:
Wymagania:
portfolio projektów (min. 2 - 3 lata doświadczenia),
znajomość aplikacji Figma,
wiedza na temat HTML/CSS w stopniu umożliwiającym współpracę z front-end developerami,
znajomość w praktyce programów do makietowania i prototypowania aplikacji (Axure),
znajomość aktualnych trendów w projektowaniu UI,
umiejętność prezentowania projektowanych rozwiązań.
Oferujemy:
lokalizacja: Warszawa - Wilanów, możliwość pracy częściowo zdalnej po okresie wdrożenia,
kartę MultiSport i opiekę medyczną Medicover,
dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
pakiet relokacyjny,
uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.
Zadania:
projektowanie interfejsu użytkownika,
przygotowywanie i aktualizowanie komponentów,
współpraca z innymi członkami zespołów projektowych,
nadzór nad jakością wdrażanych i aktualizowanych komponentów,
dbałość o spójny styl wizualny.

lokalizacja: Warszawa