Analityk Systemowy

Szukasz obecnie nowego projektu? Możemy pomóc!NBC Sp.z o.o. jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 350 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA).Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!Wymagania:
Znajomości technologii związanych z narzędziami klasy API Management - zabezpieczenia, konfiguracja, infrastruktura PKI
Znajomość narzędzi zarządzania procesami przepływu pracy i zadań - JIRA
Znajomość narzędzi zarządzania wersją oprogramowania - GIT
Znajomość narzędzi do wizualnego projektowania i modelowania - Enterprise Architect
Doświadczenia w tworzeniu i zarządzania dokumentacją
Znajomość standardów notacji i języków specyfikujących system: UML, BPMN
Znajomość cyklu życia oprogramowania - Agile, CI, prototypowanie, rozwój przyrostowy
Znajomość metodologii testowania i kontroli jakości. Znajomość procesów zarządzania testami.
Co damy od siebie?
możliwość pracy w centrum Poznania,
zaproponujemy ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
gwarantujemy opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover),
zapewniamy możliwość wystąpień w roli speakera na naszych eventach dedykowanych branży IT,
oferujemy wybór benefitów, na których może Ci zależeć, m.in.: MultiSport, nauka języka angielskiego, dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse.
Wszelkie szczegóły dotyczące projektu, metodyki pracy, zespołu, możliwości i warunków współpracy przekażemy w rozmowie telefonicznej.Czekamy na Ciebie!
Zadania:
Koordynacja prac zespołu projektowego tworzącego funkcjonalności na potrzeby platformy API
Wypracowanie architektury oraz procesów pozwalających na integrację z globalnymi komponentami IT

lokalizacja: Poznań