Tester Oprogramowania

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Warszawie Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
min. 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych,
doświadczenie w samodzielnym tworzeniu dokumentacji testowej,
praktyczna znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
znajomość zagadnień związanych z metodami testowania oprogramowania,
wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, matematyka),
znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z klientem oraz tworzenie dokumentacji (min.B2),
certyfikat ISTQB Advanced Test Manager,
mile widziane doświadczanie w tworzeniu i wykonywaniu testów automatycznych.
Oferujemy:
stawka w zależności od doświadczenia do 700 zł netto/dzień/FV,
MultiSport i Medicover,
dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
pakiet relokacyjny,
uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.
Praca zdalna: okazjonalnaOpis Stanowiska:
tworzenie planów testów, scenariuszy testowych, skryptów oraz danych testowych,
testowanie oprogramowania zgodnie z planami testów oraz z wykorzystaniem oprogramowania do testów automatycznych,
analiza problemów zidentyfikowanych podczas testów,
raportowanie wyników testów,
współpraca z analitykami, projektantami i programistami.

lokalizacja: Warszawa