AWS Cloud Architect

W Cyclad współpracujemy z dużymi międzynarodowymi dostawcami usług informatycznych, aby zwiększyć ich potencjał i kształtować świat przyszłości. Dla naszego Partnera, realizującego projekty w obszarach: Software Development, Security, Compliance, IoT oraz Cloud Management poszukujemy AWS Cloud Architecta który razem z nami będzie dostarczać dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania chmurowe.Wymagania:
Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy z AWS - certyfikat na poziomie Professional
Umiejętność rozwijania infrastruktury jako kodu IaaC przy użyciu Ansible i Terraform lub Cloud Formation
Doświadczenie w zarządzaniu projektami pełnych rozwiązań technicznych i zarządzanie ich kosztem w projekcie
Doświadczenie w prowadzaniu międzynarodowych projektów, migracji systemów i projektowaniu rozwiązań opartych o chmurę publiczną
Znajomość zagadnień związanych z Security w chmurze
Znajomość Best Practices w zarządzaniu projektem informatycznym i w projektowaniu rozwiązań w chmurze AWS
Dobrą znajomość i doświadczenie praktyczne z Serverless
Znajomość technologii i narzędzi dostępnych w chmurze dla tworzenia rozwiązań Continuous Integration & Continuous Deployment/Delivery
Znajomość jednego lub wielu systemów do zarządzania konfiguracją Ansible, Chef lub Puppet
Doświadczenie w działaniu sieci LAN, WAN oraz ich podstawowa wiedza na temat konfiguracji: TCP/IP, VLAN, L2 switching, IPSEC, itp.
Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej, pracy w zespole i prowadzenia projektów (narzędzia JIRA, Confluence etc.)
Oferujemy:
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
Skandynawski styl pracy
Możliwość pracy w projektach dla największych firm z różnych branż
Tworzenie rozwiązań w najnowszych technologiach
Regularne imprezy integracyjne i naukę języków obcych
Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami i inżynierami
Bogaty pakiet benefitów i możliwości stałego pogłębiania wiedzy
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
Informacje o projekcie:
Rodzaj projektu: nadzorowanie strategii cloud computing, opracowywanie planów wdrażania nowych rozwiązań cloud, projektowanie aplikacji chmurowych oraz zarządzanie i monitorowanie w ramach platform
Lokalizacja: Łódź / Bydgoszcz / Warszawa
Praca zdalna: 2 dni/ tydzień
Języki obce: angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
Wynagrodzenie: 15 000 - 21 000 PLN/brutto/miesiąc, możliwa również współpraca B2B
Start: ASAP
Obowiązki:
Praca w zespole odpowiedzialnym za migracje do chmury publicznej AWS
Określenie wymagań, analiza infrastruktury, oszacowanie czasu niezbędnego na wykonanie, zaprojektowanie i zbudowanie rozwiązania
Wsparcie zespołu sprzedaży na poziomie pre-sales
Prowadzenie warsztatów dla klientów

lokalizacja: Warszawa