AWS DevOps Engineer

W Cyclad współpracujemy z dużymi międzynarodowymi dostawcami usług informatycznych, aby zwiększyć ich potencjał i kształtować świat przyszłości. Dla naszego Partnera, realizującego projekty w obszarach: Software Development, Security, Compliance, IoT oraz Cloud Management poszukujemy AWS DevOps Engineera który razem z nami będzie pracował nad rozwojem infrastruktury w chmurze przy użyciu narzędzi automatyzujących.Wymagania:
Certyfikat z AWS lub DevOps na poziomie Professional
Doświadczenie w rozwoju infrastruktury przy użyciu narzędzi automatyzujących
Znajomość jednego lub wielu systemów do zarządzania konfiguracją (Ansible, Chef lub Puppet)
Dobra znajomość oprogramowania Docker
Znajomość technologii i narzędzi dostępnych w chmurze dla tworzenia rozwiązań CI & CD
Doświadczenie w użyciu Kubernetes + Kops + Rancher
Znajomość języka Bash i podstawy programowania
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
Atlassian Admin (Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo)
Monitoring (Datadog, CloudWatch)
Serverless (SAM and Serverless framework)
PostgreSQL, MySQL, DynamoDB
Packer
Scrum
Oferujemy:
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
Skandynawski styl pracy
Możliwość pracy w projektach dla największych firm z różnych branż
Tworzenie rozwiązań w najnowszych technologiach
Regularne imprezy integracyjne i naukę języków obcych
Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami i inżynierami
Bogaty pakiet benefitów i możliwości stałego pogłębiania wiedzy
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
Informacje o projekcie:
Rodzaj projektu: Tworzenie infrastruktury i automatyzacja procesów w oparciu o rozwiązania AWS
Lokalizacja: Łódź / Bydgoszcz / Warszawa
Praca zdalna: 2 dni/ tydzień
Języki obce: angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
Wynagrodzenie: 8 000 - 17 000 PLN/brutto/miesiąc, możliwa również współpraca B2B
Start: ASAP
Obowiązki:
Wsparcie klienta w zarządzaniu infrastrukturą Cloud
Projektowanie i tworzenie rozwiązań w oparciu o rozwiązania AWS
Wdrażanie najlepszych praktyk bezpieczeństwa
Automatyzacja procesów, pisanie skryptów (Python, Bash)
Tworzenie infrastruktury za pomocą Ansible/ Terraform/ Packer/ CloudFormation
Zarządzanie klastrami K8S (Rancher, Kops, EKS)

lokalizacja: Warszawa