AWS Cloud Security Expert

W Cyclad współpracujemy z dużymi międzynarodowymi dostawcami usług informatycznych, aby zwiększyć ich potencjał i kształtować świat przyszłości. Dla naszego Partnera, realizującego projekty w obszarach: Software Development, Security, Compliance, IoT oraz Cloud Management poszukujemy AWS Cloud Security Experta, który razem z nami będzie dostarczać dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania chmurowe i dbać o jakość ich bezpieczeństwa.Wymagania:
Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych i migracyjnych
Umiejętność przeprowadzania audytów bezpieczeństwa infrastruktury w chmurze
Znajomość dobrych praktyk związanych z bezpieczeństwem w AWS
Znajomość Well-Architected i doświadczenie w jego zastosowaniu
Certyfikat AWS Certified Security - Specialty
Znajomość technologii i narzędzi dostępnych w chmurze dla tworzenia rozwiązań CI & CD
Znajomość jednego lub wielu systemów do zarządzania konfiguracją (Ansible, Chef lub Pupet)
Doświadczenie w działaniu sieci LAN, WAN oraz ich podstawowa wiedza na temat konfiguracji: TCP/IP, VLAN, L2 switching, IPSEC, itp.
Doświadczenie w pracy zespołowej
Oferujemy:
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
Skandynawski styl pracy
Możliwość pracy w projektach dla największych firm z różnych branż
Tworzenie rozwiązań w najnowszych technologiach
Regularne imprezy integracyjne i naukę języków obcych
Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami i inżynierami
Bogaty pakiet benefitów i możliwości stałego pogłębiania wiedzy
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
Informacje o projekcie:
Rodzaj projektu: Wsparcie w zakresie bezpieczeństwa dla zespołów tworzących oprogramowanie w oparciu o infrastrukturę AWS
Lokalizacja: Łódź / Bydgoszcz / Warszawa
Praca zdalna: 2 dni/ tydzień
Języki obce: angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
Wynagrodzenie: 8 000 - 17 000 PLN/brutto/miesiąc, możliwa również współpraca B2B
Start: ASAP
Obowiązki:
Implementacja dostępnych metodologii bezpiecznego tworzenia infrastruktury w nowych lub istniejących środowiskach projektowych
Wsparcie zespołu sprzedaży na poziomie pre-sales
Prowadzenie warsztatów dla klientów

lokalizacja: Warszawa