Ruby on Rails Tech Lead

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:Wymagania:
4 lata doświadczenia komercyjnego w Ruby on Rails
Doświadczenie jako lider zespołu
Zdolność do wykonania pracy w ramach zaplanowanego projektu
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (CEFR C1 +)
Umiejętność przekazywania opinii, pomysłów i wizji zespołowi programistycznemu oraz klientom
Mile widziane:Umiejętność zarządzania zespołem
Umiejętność rozwiązywania konfliktów, problemów
Umiejętność zarządzania czasem
Oferujemy:
Nowoczesny sprzęt i dodatkowe akcesoria do komputera
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne + karta MultiSport
Bezpłatne kanapki i obiady za pół ceny :)
Rozwój umiejętności twardych i miękkich (np. wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, konferencje, dostęp do kursów online i e-book),
Realny wpływ na wynagrodzenie
Flexplace - pracuj zdalnie, kiedykolwiek i gdziekolwiek potrzebujesz :)
Opis stanowiska:
Współpraca z doświadczonym zespołem - dodatkowo mentoring nowych pracowników
Projekty typu startup - współpraca z klientami z całego świata
Procesy oparte na metodologii Scrum i Agile

lokalizacja: Gdańsk