Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 25.05.2020, w kategorii Praca

Księgowy/a

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Czego od Ciebie oczekujemy?
- Minimum 2 letniego doświadczenia, w pracy na podobnym stanowisku - Bardzo dobrej znajomości programu Excel- Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- Dobrej organizacji czasu pracy - Książeczki sanepid- Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz znajomość systemu NAVISION- Poszukujemy osób komunikatywnych, zaangażowanych w swoje obowiązkiCo możemy Ci zaproponować?
- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku- Możliwość podjęcia pracy od zaraz!- Otwarte i przyjazne środowisko pracy- Szkolenie wdrażające zdalnie, pod opieką kompetentnej osoby- Pracę od poniedziałku do piątku, z możliwością wyboru godziny rozpoczęcia, między 7:00, a 10:00 (zmiany 8 godzinne) - Umowę o pracę tymczasową, okres próbny 3 miesiące, całość zatrudnienia przewidywana na 1, 5 roku.
Informujemy, że proces rekrutacji będzie przeprowadzony w całości zdalnie.
Również praca na ten moment, będzie wykonywana całkowicie zdalnie.Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- Księgowanie kosztów zamówień - wystawianie dokumentów księgowych w systemie NAVISION - Realizacja zadań zgodnie z procedurami obowiązującymi w dziale księgowym firmy

lokalizacja: Modlniczka
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 186 razy. Data wygaśnięcia: 24.06.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net