Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 01.06.2020, w kategorii Firmy, usługi

Udziały w Bekantan. Biznes, praca.

Chcesz mieć dobry wieloletni dodatkowy dochód ? Polska firma Bekantan może być jedną z najciekawszych ofert inwestycyjnych obecnego czasu?
1. Wprowadza produkt, którego sprzedaż rośnie z roku na rok o 10% obecnie na rok 2020 przewidywana jest na 1.8 mld (miliarda) złotych.
2. Możesz mieć udziały w firmie ( jest dostępnych tylko 100 ) Aż 30 % zysku jest przeznaczone na podział dla udziałowców. Możesz mieć kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych co miesiąc jako dochód całkowicie pasywny.
3. Gwarancja wykupu firmowych tokenów z giełdy przez firmę z zysków pochodzących z dochodu wynikającego ze sprzedaży napojów energetycznych - tego nikt nigdy nie zapewnił. [ własna zastrzeżona marka ]
4. Biznes, który nastawiony jest na rozwój na terenie całej Unii Europejskiej a więc ogromne przedsięwzięcie inwestycyjne. Możesz brać w tym udział!
5. Token, którego wartość ciągle rośnie a swoją wartość ma opartą o realny produkt, którego zapotrzebowanie wzrasta. [ w planach następne produkty ]
6. Ilość Tokenów jest ograniczona, a ich wartość gwarantowana
7. Masz znajomych ? Buduj zespół, jesteś marketingowcem? Zarabiaj od zaraz aż do 4-tego poziomu w dół ! - z pierwszej linii jest aż 15% zysku!
8. Masz znajomych którzy mają punkt sprzedaży? Powiedz im o Bekantan, jeżeli będą dystrybutorami napojów, - Ty masz zawsze prowizję.
9. Wygrywasz nagrody: telefony, komputery, wycieczki.
- Wspierasz zagrożone gatunki przed wyginięciem.
Czy Bekantan jest dla Ciebie? na pewno TAK!
Zapraszam do firmy oraz nabycia tokenów. Oraz budowy swego wieloletniego biznesu.

e-mail: Bytom
komunikator: Skype: janubers

Ogłoszenie przeczytano 49 razy. Data wygaśnięcia: 01.07.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net