Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

SSC / BPO Accountant with English

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC. W lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.Oczekiwania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Min. pół roku doświadczenia w obszarze księgowości międzynarodowej (preferowane procesy P2P)
Wykształcenie kierunkowe - mile widziane
Dokładność i skrupulatność
Komunikatywność i otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku
Nasi Partnerzy biznesowi proponują:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu
Kompleksowy program wdrożeniowy
Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
Dofinansowanie o kursów językowych i specjalistycznych
Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Zadania (w zależności od procesu):
księgowanie i rozliczenie transakcji finansowo-księgowych
rozliczanie płatności od klientów/ wykonywanie płatności dla dostawców
monitoring należności
przygotowanie i analiza danych do ustalenia limitów kredytowych klientów
rozliczanie wydatków za podróże służbowe (T&E)
zarządzanie kartotekami dostawców, uzgadnianie sald z klientami/ dostawcami
udział w zamknięciu miesiąca
raportowanie wewnętrzne
proponowanie usprawnień w procesie P2P
wsparcie w zakresie R2R/ P2P dla pozostałych członków zespołu
udział w migracji procesów

lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie przeczytano 199 razy. Data wygaśnięcia: 02.06.2020 (przedluż czas emisji)