Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 22.06.2020, w kategorii Praca

Programista C#

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. 
Aktualnie dla naszego klienta z branży IT poszukujemy Specjalistów gotowych kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Co jest dla nas ważne?
Umiejętność programowania w języku C# (głównie ASP.NET MVC) Znajomość relacyjnych baz danych Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 Umiejętność pracy w zespole projektowym Zaangażowanie i zapał do pracyCo nasz Klient oferuje?
Ciągły rozwój i pracę pełną wyzwańWynagrodzenie: atrakcyjne, adekwatne do kompetencjiZespół zgranych, kompetentnych osóbPakiet medycznyDofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynkuSzkoleniaZatrudnienie: umowa o pracę, B2B, zlecenieMożliwość częściowej pracy zdalnejDlaczego Nasz Klient?
Rozwijanie autorskich produktów Poszukiwany programista C#, chcący rozwijać swoje umiejętności w kilkuosobowym zgranym i chętnie dzielącym się wiedzą zespole Działania w oparciu o zwinne praktyki wytwarzania oprogramowania Stos technologiczny wykorzystywany w projektach: C#, ASP.NET MVC, JavaScript, XML, JSON, GIT, SVN, MS SQL Server, Visual Studio 2019, JIRA, TeamCity Praca w międzynarodowym środowisku 

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 100 razy. Data wygaśnięcia: 22.07.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net