Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Manager Sprzedaży

PROFI CREDIT Polska S.A. do swoich struktur poszukuje pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.
Zostań Managerem Sprzedaży
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki i okoliceTo stanowisko jest dla Ciebie jeżeli posiadasz:
Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą
Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych
Prawo jazdy kat. B
Docenimy także:
Umiejętność efektywnego planowania i realizacji zadań
Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
Komunikatywność i terminowość
Kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania
Wykształcenie min. średnie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Stałe wsparcie mentora w okresie wdrożenia
Motywujący system premiowy
Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy - samochód służbowy, laptop i telefon
Kluczowe zadania na stanowisku:
Realizacja planów sprzedażowych za pośrednictwem podległej struktury
Budowanie oraz rozwój zespołu sprzedażowego
Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele
Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych
Planowanie i realizacja regionalnego budżetu marketingowego

lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Ogłoszenie przeczytano 11 razy. Data wygaśnięcia: 12.07.2020 (przedluż czas emisji)