Mechatronik Niemcy (K/M) - ilustracja ogłoszenia

Mechatronik Niemcy (K/M)

Mechatronik (K/M). Produkcja lokomotyw.
Dla naszego klienta w Niemczech München (Allach-Untermenzing), poszukujemy mechatroników. Praca w zakładzie produkującym lokomotywy.
Opis stanowiska pracy:
- tworzenie komponentów elektrycznych i elektromechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej, takich jak np.: rysunek techniczny/ maszynowy, lista części czy zestawienie materiału,
- prowadzenie dokumentacji montażowej i podsumowującej
Oferujemy:
- wynagrodzenie wzrastające od 12, 89€ b/h,
• 14, 82€ b/h po 6 tygodniach,
• 15, 47€ b/h po 3 miesiącach,
• 16, 76€ b/h po 5 miesiącach,
• 18, 96€ b/h po 7 miesiącach,
• 19, 34€ b/h po 9 miesiącach,
• 21, 27€ b/h po 15 miesiącach,
+ 2€ brutto dodatku do każdej przepracowanej godziny
- 25% dodatku do stawki od godziny 20.00,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu,
- możliwość zakwaterowania (koszt ok. 300€),
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
Wymagamy:
- gotowości do pracy zmianowej – 40 godzin tygodniowo (2 zmiany: FS od 06.00 – 14.00 i SS od 15.00 – 22.00),
- wykształcenia/ doświadczenia w zawodzie,
- znajomości języka niemieckiego
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

lokalizacja: Allach-Untermenzing
e-mail: i.mazur@diwa-personalservice.pl
telefon: 668 817 007, 887 029 961
www: http://www.diwapolska.pl