Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Programista PL/SQL ze znajomością SAS 4GL

Wymagania:
Znajomość technologii / środowisk / narzędzi:
dobra znajomość RDBMS Oracle 11g / 12c lub wyższych w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,
bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL,
znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania,
podstawowa znajomość SAS 4GL, w tym makroprogramowania
Doświadczenie:
minimum 3 lata z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle,
praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych podobnych co do wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych,
minimum 6 miesięcy z zakresu programowania SAS 4GL
Umiejętności:
wysoka samodzielność oraz zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
bardzo dobra organizacja pracy, szybkie przyswajanie wiedzy, umiejętność pracy w zespole,
umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie,
umiejętność współpracy z klientem biznesowym oraz wewnętrznym i dostawcą zewnętrznym - wysoka komunikatywność, dociekliwość, zdolność prowadzenia negocjacji,
zdolność do pracy pod presją czasu, w tym umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie,
znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej
Oferujemy:
Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B: 800-920 PLN netto/MD + VAT (w zależności od doświadczenia) możliwe inne formy zatrudnienia
Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
Czas trwania projektu min. 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
Kartę Multisport
Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie
Główne zadania:
prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle,
projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL i obliczeniowych, głównie w zakresie kalkulacji RWA i wymogów kapitałowych banku,
projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych oraz udostępnianie danych narzędziom raportowym BI,
testowanie rozwiązań informatycznych,
opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej,
przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania,
przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji,
tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu,
prowadzenie ustaleń z jednostkami biznesowymi (pion ryzyka) w zakresie implementowanych zmian,
reverse engineering oprogramowania zaimplementowanego w technologii SAS w celu jego migracji do innych technologii

lokalizacja: Warszawa