Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Księgowy/a w dziale należności (OtC/AR) z jęz. niemieckim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie
Energia i chęć do działania
Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
Doświadczenie w obszarze OtC/AR, preferowane w obszarze BPO/SSC
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
Oferta naszego klienta:
Elastyczne godziny pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowa o prace
Ubezpieczenie na życie
Możliwości rozwoju oraz szkolenia
Roczny bonus
Kursy językowe
Zakres obowiązków:
Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
Księgowanie wyciągów bankowych i alokacja płatności przychodzących
Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca / roku
Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy

lokalizacja: Warszawa