Takie og這szenie nie istnieje. Poni瞠j znajduje si losowo wybrane og這szenie:

Og這szenie zamieszczone 02.07.2020, w kategorii Praca

M這dszy Ksi璕owy AP z j瞛ykiem francuskim

CEE Experts to firma specjalizuj帷a si w rekrutacji utalentowanych os鏏 ze znajomo軼i j瞛yk闚 obcych. Naszymi klientami s znane mi璠zynarodowe korporacje rozwijaj帷e si w 字odkowej Europie jak r闚nie polskie firmy b璠帷e synonimem sukcesu w swojej bran篡.
Dla naszych klient闚, du篡ch, mi璠zynarodowych firm z bran篡 BPO/SSC poszukujemy specjalist闚 z obszaru finansowo-ksi璕owego ze znajomo軼i j瞛yk闚 obcych.Oczekiwania:
Bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka francuskiego
Komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego
Pierwsze do鈍iadczenie w obszarze ksi璕owo軼i mi璠zynarodowej - sta, praktyka - mile widziane
Wykszta販enie kierunkowe - Finanse i Rachunkowo嗆
Gotowo嗆 do ci庵貫go rozwoju
Dok豉dno嗆 i skrupulatno嗆
Komunikatywno嗆 i otwarto嗆 na prac w mi璠zynarodowym 鈔odowisku
Nasi Partnerzy biznesowi proponuj:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Mo磧iwo嗆 pracy zdalnej kilka dni w miesi帷u
Kompleksowy program wdro瞠niowy
Prac w ciekawym, wielokulturowym 鈔odowisku
Mo磧iwo軼i rozwoju
Dofinansowanie o kurs闚 j瞛ykowych i specjalistycznych
Pakiet benefit闚 (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
Zatrudnienie w oparciu o umow o prac
Zadania:
ksi璕owanie i rozliczenie transakcji finansowo-ksi璕owych
rozliczanie p豉tno軼i od klient闚/ wykonywanie p豉tno軼i dla dostawc闚
rozliczanie wydatk闚 za podr騜e s逝瘺owe (T&E)
proponowanie usprawnie w procesie P2P
wsparcie w zamkni璚iach miesi帷a
udzia w projektach usprawnie proces闚 globalnych

lokalizacja: Warszawa

Og這szenie przeczytano 2 razy. Data wyga郾i璚ia: 01.08.2020