Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 25.06.2020, w kategorii Praca

Cash Collector z j. francuskim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:- Biegła znajomość j. francuskiego i średnio-zaawansowana znajomość j. angielskiego;- Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne;- Dobra znajomość obsługi MS Excel, SAP;- Doświadczenie na podobnym stanowisku.Nasz klient oferuje:- Możliwości rozwoju w międzynarodowych strukturach;- Atrakcyjne wynagrodzenie;- Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;- Wykorzystanie kompetencji językowych w codziennej pracy.Zakres obowiązków:
- Kontakt z klientami w celu uzyskania brakujących informacji w sprawie nierozwiązanych / nieopłaconych otwartych pozycji;- Aktualizacja systemu o uzyskane informacje;- Odpowiadanie na zapytania klientów i rozwiązywanie problemów;- Wysyłanie przypomnień, komunikacja poprzez kanał sprzedaży i bezpośrednia interakcja z klientami.

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 39 razy. Data wygaśnięcia: 25.07.2020

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net