Inżynier Sieciowy

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:Wymagania:
5 lat doświadczenia w utrzymywaniu, monitorowaniu i projektowaniu sieci w datacenter
Bardzo dobrej znajomości technologii WAN i LAN, protokołów routingu (BGP, OSPF), systemu Linux od strony sieciowej, konfiguracji routerów, przełączników, firewall, WAF, IPS/IDS oraz urządzeń balansowania ruchu
Umiejętności diagnozowania problemów sieciowych
Znajomości zagadnień sieciowego bezpieczeństwa teleinformatycznego
Mile widziane:Doświadczenie na stanowisku administratora usług hostingowych
Znajomość środowisk wirtualizacyjnych (KVM, Vmware)
Doświadczenie z SDN i budową sieci pomiędzy wieloma DC
Doświadczenie z Infiniband
Oferujemy:
Elastyczną formę współpracy - B2B bądź UoP
Miejsce pracy: Katowice lub Żywiec
Możliwość pracy zdalnej
Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
Opis stanowiska:
Zarządzanie infrastruktura sieciową WAN i LAN
Tworzenie i wdrażanie projektów sieciowych wraz z dokumentacją
Zapewnianie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa sieci oraz danych
Outsourcing i obsługa firm zewnętrznych w zakresie rozwiązań sieciowych
Współpraca z Działem Handlowym

lokalizacja: Katowice